با افزایش استفاده از سیستم های ردیاب در بین مصرف کنندگان ، مشاغل و سازمان های اجرای قانون، بسیاری از مردم دلیل افزایش تقاضا برای ردیاب های GPS را متوجه شده‌اند. در اینجا ۵ دلیل مهم برای استفاده از یک ردیاب GPS و برنامه های مرتبط با ردیابی خودرو آورده جمع آوری شده است.

 

۱. پیگیری مجرمان توسط پلیس

قاچاقچیان مواد مخدر ، سارقین مسلح و متخلفین جنسی این امر را می‌دانند که یکی از اصلی‌ترین کاربران سیستم های ردیابی GPS ، سازمان های اجرای قانون هستند. سازمان های اجرای قانون می توانند با دستیابی به حکم قانونی ، ردیاب خودرو را بر روی خودروی مظنون جنایتکار قرار دهند. بنابراین ، اگر قانون را نقض می کنید و احساس امنیت می کنید ، زیرا نمی بینید چراغ های چشمک زن قرمز، به عنوان یک پلیس عمل می‌کنند تا افراد بی‌قانون را به قانون بسپارند. بنابراین اگر شما قانون را نقض می کنید ، احتمالاً یک ردیاب پلیس در حال جمع آوری مدارک است تا شما را به عدالت برساند.

 

۲. ایمنی رانندگی نوجوانان

اگر اخیراً گواهی‌نامه رانندگی خود را دریافت کرده اید ، سیستم ردیابی خودرو می‌تواند وسیله نقلیه شما را رصد کند تا مطمئن شود از قوانین جاده پیروی می کنید. با ردیاب‌های خودرو می‌توانید روی نحوه رانندگی نوجوانان نظارت کنید، به خصوص درباره میزان سرعت آن‌ها، می‌توانید از ردیاب خودرو گزارش بگیرید. ناگفته نماند ، سوابق تاریخی که دستگاه ردیابی خودرو در اختیار دارد ، هر مکانی را که یک راننده نوجوان بازدید کرده است ، ثبت می کند. بنابراین اگر شما یک راننده نوجوان هستید ، بهتر است از قوانین جاده پیروی کنید و حقیقت را در مورد اینکه کجا می خواهید بروید، به والدین خود بگویید زیرا ردیاب های خودرو، تمام فعالیت های رانندگی شما و مسیرهای پیموده شده را ثبت می کنند!

 

۳ . مدیریت ناوگان

رانندگی با کامیون یا اتوبوس به معنای گذراندن بخش زیادی از زمان، در جاده است. چون رانندگان مدت زیادی با این وسایل نقلیه در سفر هستند ، دستگاه های ردیابی کامیون راهی آسان برای نظارت بر سفرهای رانندگان، اسناد مسافت پیموده شده، مسیرها و انواع گزارش برای کارفرما فراهم می کنند. کارفرمایان و صاحبان مشاغل اکنون با استفاده از سیستم های ردیاب خودرو GPS برای محاسبه مسافت پیموده شده ، سرعت و سوابق رانندگی دیگر به گفته‌های راننده تکیه نمی کنند. همچنین ، دسترسی سریع به مکان راننده و هرجایی که سفر کرده اند می تواند به کارفرمایان در بالابردن راندمان کاری رانندگان، کمک کند. مدیریت ناوگان اکنون یکی از محبوب‌ترین دلایلی است که شرکت ها از فناوری های مبتنی بر مکان استفاده می کنند.

 

۴. مدیریت شهری کارمندان

بسیاری از شهرهای کشور، برای نظارت بر وسایل نقلیه شهری و سایر وسایل حمل و نقل، برنامه های ردیابی خودرو را اتخاذ کرده اند. ادارات پلیس ، خدمات آتش نشانی و اتوبوس‌های شهری تنها تعداد معدودی از وسایل نقلیه شهری هستند که هم اکنون مجهز به سیستم ردیابی GPS هستند. فناوری ردیابی GPS ، بهبود مسیریابی ، اعزام و پاسخگویی به کارهای عمومی را آسان می کند.

 

۵. پیشگیری از سرقت خودرو

یکی از محبوب ترین و مهمترین دلایل استفاده از ردیاب های GPS جلوگیری از سرقت خودرو است. هر کسی نگران این است که وسیله نقلیه او ممکن است هدف سرقت باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست