یکی از قابلیت های ویژه ای که دستگاه ردیاب خودرو به همراه دارد امکان خاموش کردن خودرو با فرستادن پیامک از راه دور است. قابلیتی که جدیدا ماشین های لوکس چون مرسدس بنز به همراه دارند دکمه ECO است که با فعال کردن آن مواقعی که زمانی نسبتا طولانی پشت چراغ قرمز هستید به صورت اتوماتیک خودرو خاموش می شود. دستگاه ردیاب هم با اینکه قابلیت ردیابی آنلاین خودرو را به شما می دهد اما این اطمینان را به شما هم می دهد که حتی با سرقت خودرو بتوانید از راه دور ماشین را خاموش کنید و سریعا ماشین را پیدا کنید.
با نصب رله قطع کن روی ماشین و اتصال آن به دستگاه ردیاب خودرو کاملا قابلیت خاموش کردن خودرو از راه دور فعال می شود و دیگر نگران سرقت خودرو نباشید چون با فرستادن یک پیامک ، رله قطع کن باعث قطع برق خودرو می شود و ماشین خاموش می شود.

توقف خودرو بدون نیاز به درگیری

شاید مهمترین قابلیت دستگاه های ردیاب موقعیت یابی آنلاین ماشین بود که حتی با دریافت هشدار سرقت خودرو باز هم باید به کلانتری بروید و با استفاده از سیستم ردیابی آنلاین خودرو ماشین را پس بگیرید. البته در این کار هم باید عجله کنید به این دلیل که ممکن است سارق محل نصب ردیاب را پیدا کند و آنرا دور بیندازد. پس بهترین راه حل قابلیت خاموش کردن خودرو از راه دور بود است که بوسیله ی ارسال پیامک و یا با استفاده از نرم افزار شما امکان خاموش کردن خودروی خود را از هر فاصله ای دارید و تا زمانی که دستور لغو این قابلیت را ندهید خودروی شما روشن نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست