مزایای استفاده از ردیاب خودرو

تامین امنیت مهم ترین مزیت جی پی اس خودروست. همچنین با کمک جی پی اس می توان خودرو را از راه دور کنترل کرد. از طرف دیگر ردیاب ها اطلاعات بسیار ارزشندی را ثبت می کنند. در ادامه هر کدام از این مزیت ها را بررسی می کنیم.

۱- در همه حال از اتومبیل خود محافظت کنید

برخی افراد گمان می کنند نصب دزدگیر برای جلوگیری از سرقت اتومبیل کافی است. اما در سال های اخیر تجربه نشان داده که سارقین به راحتی می توانند دزدگیرها را غیرفعال کنند. به همین دلیل استفاده از دزدگیر در کنار جی پی اس خودرو می تواند امنیت بیشتری برای ماشین شما به همراه داشته باشد. ویژگی اصلی ردیاب این است که بر خلاف دزدگیر پس از سرقت می تواند اتومبیل را موقعیت یابی کند.

۲- جی پی اس اطلاعات اتومبیل شما را ذخیره می کند

برخی از جی پی اس ها توانایی ذخیره اطلاعات اتومبیل را دارند. این اطلاعات شامل مسیر حرکت، میزان مصرف سوخت و سرعت اتومبیل است. اطلاعات ذخیره شده در جی پی اس می تواند به راننده کمک کند که از وضعیت سلامتی خودرو مطلع شود. برای مثال اگر خودرو مصرف سوختی بیش از حد معمول داشته باشد، قابل تشخیص است. البته همه جی پی اس ها از این قابلیت پشتیبانی نمی کنند.

۳- جی پی اس ماشین به سادگی نصب می شود

یکی از مزایای GPS خودرو نصب ساده است. جی پی اس ها به دو نوع سیمی و غیرسیمی تقسیم می شوند. هر دو نوع جی پی اس به راحتی نصب می شوند. از طرف دیگر ردیاب را می توان به سادگی در خودرو پنهان کرد. به طوری که امکان پیدا کردن جی پی اس برای افراد عادی بسیار سخت است.

کدام ردیاب امنیت ماشین من را تامین می کند؟

در هنگام خرید ردیاب با جی پی اس های مختلفی در بازار مواجه می شویم. در خرید جی پی اس بایستی به نوع خودرو و ردیاب در کنار امکانات آن توجه داشت. برای مثال برخی جی پی اس ها امکان کنترل از راه دور ماشین را فراهم می کنند. همچنین برخی ردیاب ها نیاز به سیم کشی داخلی دارند. از طرف دیگر بهتر است در خرید ردیاب به خدمات پس از فروش نیز توجه کنید.

یک نکته مهم در خرید جی پی اس ماشین

در این مقاله  پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید جی پی اس دارید با شماره های اعلام شده در سایت تماس حاصل کنید. همکاران ما در جی پی اس خودرو پاسخگوی سوالات شما هستند.

فهرست