راهنمای راه اندازی اولیه ردیاب فول HYCO

 1.  دقت فرمایید ابتـدا از فعـال بودن سیم کارت و نداشتن (pin code) اطمینان حاصـل فرمایید . سیم کارت را داخل گوشی قرار داده و با یک تماس از فعــال بودن آن و دارا بودن شارژ مطمئن شوید.
 2.  بعد از نصب سیم کشی میـــنی دزدگیـر، سیم کارت مورد نظر را داخل خشاب سیم کارت  قرار داده و در محل مورد نظر روی دستگاه جای گذاری کنید.
  نکته:برای خارج کردن سیم کارت، شاسی زرد رنگ کنار جاسیم کارتی را فشار داده و به آرامی خشاب سیم کارت را از دستگاه خارج کنید.
 3. بعد از قرار دادن سیــم کارت مورد نظرداخل دستگاه، برای قرار دادن باطری دستگاه درب جا باطری روی دستگاه مینی دزدگیر را بازکنید و سوکت باطـری پشتیبان دستگاه را در محل مورد نظـر به درستی متصل کنید، در نهایـت سوکت دسته سیم آن را متصل کنید.
 4. بعد از گذشت ۳ دقیقه از گوشی مالک اصـلی(کاربر اصلی) که می خواهد با دستـگاه کار کنـد با شماره سیم کارت داخـل دستـگاه تمــاس بگـیرید. در صـورت درست انـجام شـدن
  مراحل ( ۱ و۲ و ۳ ) سیم کارت داخـل دستـگاه بوق اشـغال میزند. ( توجــه داشته باشـید اگر گوشی دو سیم کارت است حتما از سیم کارت اول ( sim 1 ) تماس برقرار شود )
 5. بعد از دقایقی برای گوشی مالک اصلی پیامـک وضعیـت خودرو از دستگاه ارسال میشود.
 6. حال، دستگاه مینی دزدگیر شما وصل شده و آماده به کار می باشد.
  * برای نصــب نـرم افزار انـدرویـد HYCO می توانـیـد به نـرم افزارکافه بازار و یا کانال تلگرام شرکت HYCO مراجعه و با جستـجو کلمه Hyco نرم افزار را دانلود و نصب نمایید.
  * برای گوشی های هـمراه دارای سیستم عامـل IOS به App store مراجعه و نـرم افزار HYCO را جستجو ، دانلود و نصب نمایید.
 7. برای استفاده از سامانه ردیابی که روی سایــت شـرکت فـعال می باشد، بایـــد شـماره سریال ۱۵ رقمی درج شده روی جعبه دستگاه را به همـراه نام خانوادگی خــود، به ســامـــانه پیامکی “۵۰۰۰۵۱۵۱۲۵۹۶۳” پیامک نموده تا نـام کاربری و رمـز عبور ورود به پنل ردیـابی خود را دریافت کنید،

سپس از طریق پیامک با گوشی کاربر اصـلی که با دستـگاه کار می کند، برای فاصـله زمانی هربارارسال داده روی سایت برحسب دقیقه کد” ۱۰#۵۴ ” و همچنین برای فاصله مکانی هربارارسال داده روی سایـت بر حسب متر کـــد ” ۲۰#۵۵ ” را به دستگاه ارسال و پیـامک تایید دریافـت کنیــد، سپس می توانیـد از سـامـانه ردیـابی استفاده کنید.

فهرست