راهنمای راه اندازی اولیه دزدگیر ردیاب HYCO

  1.  دقت فرمایید ابتـدا از فعـال بودن سیم کارت و نداشتن (pin code) اطمینان حاصـل فرمایید . سیم کارت را داخل گوشی قرار داده و با یک تماس از فعـال بودن آن و دارا بودن شارژ مطمئن شوید.
  2. بعد از سیمکشی کامل دزدگیر ابتدا سیـم کارت راداخل دستـگاه دزدگیر قرار داده و سـپس باطـری را نصـب نمایید. بعـد از نصـب باطـری، سیم کشـی نصب شده بر روی اتومـبـیل را به دستگاه دزدگیر وصل کنید.
  3. بعد از گذشت ۳ دقیـقـه از گوشی مالک اصـلی(کاربر اصلی) که می خواهـد با دستـگاه کار کنـد با شماره سیم کارت داخـل دستـگاه تمـاس بگـیرید. در صـورت درست انــجام شــدن مراحل ( ۱ و ۲ ) سیم کارت داخـل دستـگاه بوق اشـغــال میزند. ( توجـــه داشته باشـید اگر گوشی دو سیم کارت است حتما از سیم کارت اول ( sim 1 ) تماس برقرار شود)
  4. بعد از دقایقی برای گوشی مالک اصلی پیامـک وضعیت خودرو از دستـگاه ارسـال مـیـشود.
  5. حال، دستگاه دزدگیر شما وصل شده و آماده به کار می باشد. * برای نصــب نـرم افزار انـدرویـد HYCO می توانـیـد به نــرم افزار کافه بازار و یا کانال تلگرام شرکت HYCO مراجـعه و با جستـجو کلمه Hyco نرم افزار را دانلود و نصب نمایید. * برای گوشــی های هـمـراه دارای سیستم عـامـل IOS به App store مراجعه و نـرم افـزار HYCO را جستجو ، دانلود و نصب نمایید.
  6. برای استفاده از سامانه ردیابی که روی سایــت شـرکت فــعال مـی باشـد، بایـــد شـماره سریال ۱۵ رقمی درج شده روی جعبه دستگاه را به همـراه نام خـانـوادگی خــود، به ســامـــانه پیامکی “۵۰۰۰۵۱۵۱۲۵۹۶۳” پیامـک نموده تا نـام کاربری و رمـز عبـور ورود به پـنـل ردیـابی خـود را دریافت کنید،

سپس از طـریق پیامک با گوشـی کاربـر اصـلی که با دستـگاه کار می کند، برای فاصـله زمانی هـربار ارسال داده روی سایت برحسب دقیقه کد” ۱۰#۵۴ ” و هـمچـنـین برای فاصله مکانی هـربارارسـال داده روی سایـت بر حسب متر کـــد ” ۲۰#۵۵ ” را بـه دستگاه ارسال و پیـامک تـایید دریـافـت کنیــد، سپـس می توانیـد از سـامـانه ردیـابی استفاده کنید.

 

فهرست